Muu

Kuldgloobuste 2021. aasta võitjad: ‘The Crown’, ‘Nomadland’, ‘Borat Subsequent Moviefilm’ ja palju muud! |

Kuldgloobused on aastate jooksul loonud Hollywoodi purjusimate auhindade näol väljateenitud maine ( Glaaaaad-IATORRRR! ) ja pole põhjust arvata, et see aasta saab teistsugune olema. Muidugi, filmi- ja televisioonitähed ei istu kõik COVERID-19 protokollide tõttu Beverly Hiltoni rahvarohketel laudadel üksteise lähedal, kuid kujutage vaid ette, kui palju veel tähed purjus saavad - ja loodetavasti ka! - saada, kui nad ei pea kogu aeg kaamera ees olemise pärast muretsema. (Mitte nagu need ekshibitsionistid hooliksid, aga ikkagi ...)

Jah, 2021. aasta Kuldgloobused saavad olema teistsugused kogemused kui möödunud aastad, kuid mitte ainult sellepärast, et sündmus tehakse suures osas üle Zoomi. Nagu me kõik teame, laastas pandeemia Hollywoodi parimaid väljaandmisplaane, jättes paljud vanemad ja parimad filmid vanasõnade riiulitele. Filmid meeldivad Nomadland ja Paljutõotav noor naine , parima filmi - draama esisõitjad, on suurepärased, kuid laiem avalikkus on neid vaevalt näinud, jättes tänavuse tseremoonia puudu pisut möödunud aastate särast.



SEOTUD: Mis kell kuldgloobused täna õhtul algavad?

See tähendab, et Tina Fey ja Amy Poehler on TAGASI kui selle aasta gloobuste võõrustajad, mis tähendab, et meil on paljas miiniumis garanteeritud väga lõbus monoloog / avavisand. Nii et pandla ja valage endale midagi külma ja maitsvat - teate, et tähed on!



Siin on kõik Kuldgloobuste 2021 nominendid (ja võitjad, kui nad teada saavad)!

Kuldgloobused 2021 võitjad

Parim kõrvalosatäitja igas filmis
Daniel Kaluuya ( Juudas ja Must Messias ) - VÕITJA!
Sacha parun Cohen ( Chicago kohtuprotsess 7 )
Jared Leto ( Väikesed asjad )
Bill Murray ( Kividel )
Leslie Odom, noorem ( Üks öö Miamis )



millal on ellujääjate sari 2021

Parim näitleja osatäitmine telesaadete jaoks mõeldud sarjas, piiratud sarjas või filmis
John Boyega ( Väike kirves ) - VÕITJA!
Brendan Gleeson ( Comey reegel )
Dan Levy ( Schitti oja )
Jim Parsons ( Hollywoodi )
Donald Sutherland ( Tagasivõtmine )

Parim naisnäitleja telesarjas - muusikal või komöödia
Catherine O'Hara ( Schitti oja ) - VÕITJA!
Lily Collins ( Emily Pariisis )
Kaley Cuoco ( Stjuardess )
Elle Fanning ( Suur )
Jane Levy ( Zoey erakordne esitusloend )



Parim film - animeeritud
Hing (Walt Disney Pictures) - VÕITJA!
Croodid: uus aeg (Universaalsed pildid)
Edasi (Walt Disney pildid)
Kuu kohal (Netflix)
Huntwalkers (Cartoon Saloon)

Parim piiratud näiteringi näitleja või televisiooni jaoks loodud film
Mark Ruffalo ( Ma tean, et see on palju tõsi ) - VÕITJA!
Bryan Cranston ( Teie kõrgeausus )
Jeff Daniels ( Comey reegel )
Hugh Grant ( Tagasivõtmine )
Ethan Hawke ( Hea isand lind )

Parim stsenaarium - film
Aaron Sorkin - Chicago kohtuprotsess 7 (Netflix) - VÕITJA!
Emerald Fennell - Paljutõotav noor naine (Fookuse funktsioonid)
Jack Fincher - Mank (Netflix)
Florian Zeller, Christopher Hampton - Isa (Sony Pictures Classics)
Chloe Zhao - Nomadland (Otsingutulede pildid)

Parim naisnäitleja telesarjas - draama
Emma Corrin ( Kroon ) - VÕITJA!
Olivia Colman ( Kroon )
Jodie Comer ( Eeva tapmine )
Laura Linney ( Ozark )
Sarah Paulson ( Rapsitud )

Shaun lammas film

Parim originaallugu - film
Io Si (nähtud) pärit Ees ootav elu (Netflix) - Diane Warren, Laura Pausini, Niccolò Agliardi - VÕITJAD!
Võitle teie eest alates Juudas ja Must Messias (Warner Bros.) - H.E.R., Dernst Emile II, Tiara Thomas
Kuula minu häält Chicago kohtuprotsess 7 (Netflix) - Daniel Pemberton, Celeste
Räägi nüüd Üks öö Miamis (Amazon Studios) - Leslie Odom Jr, Sam Ashworth
Tiiger ja tweed pärit USA vs Billie Holliday (Hulu) - Andra päev, Raphael Saadiq

Parim originaaltulemus - film
Hing (Pixar) - Trent Reznor, Atticus Ross, Jon Batiste - VÕITJAD!
Kesköötaevas (Netflix) - Alexandre Desplat
Tenet (Warner Bros.) - Ludwig Göransson
Maailma uudised (Universal Pictures) - James Newton Howard
Mank (Netflix) - Trent Reznor, Atticus Ross

Parim osatäitja telesarjas - muusikal või komöödia
Jason Sudeikis ( Ted lasso ) - VÕITJA!
Don Cheadle ( Must esmaspäev )
Nicholas Hoult ( Suur )
Jevgeni Levy ( Schitti oja )
Ramy Youssef ( Raamistik )

Parim telesari - muusikal või komöödia
Schitti oja (CBC) - VÕITJA!
Emily Pariisis (Netflix)
Stjuardess (HBO Max)
Suur (Ülesvoolu)
Ted lasso (Apple TV Plus)

Parim naisnäitleja filmina - muusikal või komöödia
Rosamund haug ( Ma hoolin palju ) - VÕITJA!
Maria Bakalova (KOM) Borat Järgnev Moviefilm )
Kate Hudson ( Muusika )
Michelle Pfeiffer ( Prantsuse väljapääs )
Anya Taylor-Joy ( Emma )

Parim osatäitja telesarjas - draama
Josh O’Connor ( Kroon ) - VÕITJA!
Jason Bateman ( Ozark )
Bob Odenkirk ( Parem helistage Saulile )
Al Pacino ( Jahimehed )
Matthew Rhys ( Perry Mason )

Parim film - võõrkeel
Ähvardav (A24) - VÕITJA!
Veel üks voor (Samuel Goldwyn Filmid)
La Llorona (Värisema)
Ees ootav elu (Netflix)
Kaks meist (Magnoolia pildid)

Parim telesari - draama
Kroon (Netflix) - VÕITJA!
Lovecrafti riik (HBO Max)
Mandaloriaan (Disney Plus)
Ozark (Netflix)
Rapsitud (Netflix)

Parim naiskõrvalosatäitja igas filmis
Jodie Foster ( Mauritaanlane ) - VÕITJA!
Glenn Close ( Hillbilly elegants )
Olivia Colman ( Isa )
Amanda Seyfried ( Mank )
Helena Zengel ( Maailma uudised )

Parim naisnäitleja osatäitmine telesaadete jaoks mõeldud sarjas, piiratud sarjas või filmis
Gillian Anderson ( Kroon ) - VÕITJA!
Helena Bonham Carter ( Kroon )
Julia Garner ( Ozark )
Annie Murphy ( Schitti oja )
Cynthia Nixon ( Rapsitud )

Parima näitemängu näitleja piiratud sarjas või film, mis on loodud televisiooni jaoks
Anya Taylor-Joy ( Kuninganna gambiit ) - VÕITJA!
Cate Blanchett ( Proua Ameerika )
Daisy Edgar-Jones ( Normaalsed inimesed )
Shira Haas ( Ebatavaline )
Nicole Kidman ( Tagasivõtmine )

Parim piiratud telesari või televisiooni jaoks loodud film
Kuninganna gambiit (Netflix) - VÕITJA!
Normaalsed inimesed (Hulu / BBC)
Väike kirves (Amazon Studios / BBC)
Tagasivõtmine (HBO)
Ebatavaline (Netflix)

oli onu phil gay

Parim filmi näitleja - draama
Chadwick Boseman ( Ma Rainey must põhi ) - VÕITJA!
Ahmed Rice ( Metalli heli )
Anthony Hopkins ( Isa )
Gary Oldman ( Mank )
Tahar Rahim ( Mauritaanlane )

Parim režissöör - film
Chloe Zhao, Nomadland (Otsingutulede pildid) - VÕITJA!
Emerald Fennell, Paljutõotav noor naine (Fookuse funktsioonid)
David Fincher, Mank (Netflix)
Regina King, Üks öö Miamis (Amazon Studios)
Aaron Sorkin, Chicago kohtuprotsess 7 (Netflix)

Parim film - muusikal või komöödia
Borat Järgnev Moviefilm (Amazon Studios) - VÕITJA!
Hamilton (Walt Disney pildid)
Palm Springs (Neoon)
Muusika (Vertikaalne meelelahutus)
Prom (Netflix)

Parim filminäitleja - muusikal või komöödia
Sacha parun Cohen ( Borat Järgnev Moviefilm ) - VÕITJA!
James Corden ( Prom )
Lin-Manuel Miranda ( Hamilton )
Dev Patel ( David Copperfieldi isiklik ajalugu )
Andy Samberg ( Palm Springs )

Parim naisnäitleja filmina - draama
Teine päev ( USA vs Billie Holiday ) - VÕITJA!
Viola Davis ( Ma Rainey must põhi )
Vanessa Kirby ( Naise tükid )
Frances McDormand ( Nomadland )
Carey Mulligan ( Paljutõotav noor naine )

Parim film - draama
Nomadland (Otsingutulede pildid) - VÕITJA!
Isa (Sony Pictures Classics)
Mank (Netflix)
Paljutõotav noor naine (Fookuse funktsioonid)
Chicago kohtuprotsess 7 (Netflix)